Willa Sewer to idealne miejsce, w którym spędzisz urlop z dala od zgiełku! Nasz luksusowy obiekt w Szczyrzycu w Beskidach to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą komfortowo wypocząć, a jednocześnie mieć dostęp do strefy SPA i wypożyczalni rowerów, która pozwoli na beztroskie odkrywanie okolicy.

Miejsce dla każdego

Nasz obiekt to nocleg na najwyższym poziomie komfortu. Apartamenty 2-pokojowe to wspaniałe rozwiązania zarówno dla osób podróżujących z rodziną, jak i znajomymi. Nowoczesne łazienki oraz wspaniałe, przestronne pomieszczenia z wieloma miejscami do spania to gwarancja udanego urlopu! Możliwe jest również zdecydowanie się na pokój rodzinny, który dodatkowo posiada antresolę oraz aneks kuchenny, pozwalający na samodzielne przygotowywanie posiłków.

Nocleg w Beskidach

Idealne miejsce na urlop to właśnie Szczyrzyc! To tutaj odkryjesz spokój, zapoznasz się z wyjątkową przyrodą Beskidu Wyspowego i Pogórza Wiśnickiego oraz poznasz lokalne legendy! Nasz obiekt to wspaniałe miejsce, w którym jednocześnie zaznasz komfortu i wygody, oraz które będzie wspaniałym miejscem do rowerowego zwiedzania okolicy. W luksusowej willi z pewnością odpoczniesz po długich wycieczkach a także zregenerujesz siły przed powrotem do pracy. Strefa SPA pozwoli Ci zapomnieć o troskach dnia codziennego i pozwoli na odprężenie i prawdziwy relaks.

TOP
Translate »