Dla osób prywatnych, które chcą przyjechać do nas na swój urlop, przygotowaliśmy wspaniałą ofertę. Nocleg w Szczyrzycu to idealne rozwiązanie zarówno na miesiące cieplejsze, jak i na zimę - dzięki bliskiej odległości Krakowa, Wieliczki oraz Zakopanego, możliwe jest zwiedzenie wielu ciekawych miejsc. Narciarze czy snowboardziści również z pewnością docenią bliską odległość do wspaniałych stoków na Śnieżnicy.

Nasze apartamenty to luksusowe pokoje, które dedykowane są zarówno dla par, rodzin z dziećmi oraz grup znajomych! Goście mogą korzystać także z naszych udogodnień, takich jak basen, sauna i jacuzzi. Docenią je nie tylko miłośnicy stref SPA, ale także ci, którzy spędzają czas aktywnie – czy to jeżdżąc na nartach, czy wypożyczając od nas rowery i odkrywając piękne beskidzkie okolice – w końcu gorące jacuzzi na zmęczone mięśnie to nie lada ulga!

Apartamenty i pokoje w Szczyrzycu to idealne rozwiązanie na nocleg w tej części kraju. Bliska odległość do wielu atrakcji turystycznych, jak również luksusowe udogodnienia na miejscu (takie jak basen i sauna) sprawiają, że warto nas odwiedzić.

OFERTA INDYWIDUALNA

Willa Sewer dysponuje ośmioma luksusowymi pokojami oraz własnym parkingiem z całodobowym monitoringiem.

Na terenie Willi Sewer czeka na Państwa mnóstwo interesujących form spędzania wolnego czasu. Podczas wypoczynku w otoczeniu zieleni możecie Państwo korzystać do woli z naszych atrakcji.

ATRAKCJE WILLI SEWER

W budynku:
- basen ( przy basenie do Państwa dyspozycji znajdują się wygodne leżaki zapewniające komfort odpoczynku)
- jacuzzi
- sauna

- komfortowo urządzony kącik szachowy - sala kominkowa

W ogrodzie:
- grill
- altana otwarta ze stołami do biesiadowania
- altana oszklona

Uroku temu miejscu dodaje piękny ogród w którym można się swobodnie zrelaksować. Atrakcją ogrodu jest oczko wodne z rybami

POŁOŻENIE

Szczyrzyc jest położony w niewielkiej odległości od Wieliczki (30 km), Krakowa (ok. 40 km) oraz Zakopanego (ok. 50 km). Do każdego z tych miejsc (jak również innych) możemy zorganizować wyjazd i zwiedzanie.

W ofercie zimowej mamy propozycje dla narciarzy. W odległości ok. 6 km znajduje się wyciąg kanapowy (1400 m trasy zjazdowej) na górę Śnieżnica, gdzie zazwyczaj panują bardzo dobre warunki narciarskie. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję interesującego spędzenia czasu w naszym obiekcie jak również poza nim.

Więcej informacji na temat szlaków turystycznych oraz innych szczyrzyckich atrakcji można znaleźć na stronie pl.wikipedia.org/wiki/Szczyrzyc.

CENNIK

1. Pokój 2 osobowy - 300 zł
2. Apartament 2 pokojowy - 480 zł ( dla 2 osób )
3. Dopłata do następnej osoby - 90 zł
4. Pokój Rodzinny - aneks kuchenny, antresola dla 2-3 dzieci - 350 zł plus 60 zł za każde dziecko
5. Basen - 15 zł/h od osoby
6. Jacuzzi - 12 zł/h od osoby
7. Sauna - 14 zł/h od osoby
8. Rower klasyczny - 15 zł/h
9. Rower elektryczny - 30 zł/h
10. Sala konferencyjna - 500 zł za dzień
11. Basen - 1000zł za dzień

BONIFIKATY I PROMOCJE
Na pobyt powyżej 3 dni udzielamy 10% rabatu. Dla dzieci do lat 3 pobyt jest bezpłatny.

UWAGA - WAŻNE INFORMCJE
Uruchomienie basenu następuje dla minimum 6 osób, oraz jacuzzi dla minimum 3 osób. W cenie usług SPA wliczone jest wypożyczenie szlafroków i ręczników. Rezerwacja w weekendy na minimum 2 noclegi.

REZERWACJE

W celu rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku w wys. 30%, w terminie do 3 dni od dnia przyjęcia wstępnej rezerwacji:
BS LIMANOWA ul. Rynek 7 Polska nr r-ku PL 44 8804 0000 0060 0600 7425 0001

PROGRAM PARTNERSKI

Informujemy wszystkich naszych Klientów, iż Willa Sewer dołączyła do Programu Partnerskiego BeskidCard i dzięki temu każdy posiadacz karnetu BeskidCard ma możliwość uzyskania u nas 10% rabatu na noclegi! Szczegóły promocji na www.beskidcard.pl i na www.facebook.com/beskidcard.

TOP
Translate »