OFERTA BIZNESOWA

Willa Sewer jest doskonałym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji oraz wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych i negocjacji.
Negocjacje przy okrągłym stole mogą Państwo prowadzić w sali dysponującej miejscami dla kilkunastu osób.
Po owocnych spotkaniach biznesowych lub szkoleniach można zrelaksować się, korzystając z szerokiej oferty wypoczynkowej Willi.

Na życzenie naszych Gości zapewniamy również pełną obsługę transportową
przez cały okres pobytu.

Nasz obiekt znajdujący się w Szczyrzycu w Beskidach proponuje również ofertę dla firm. Nasze sale konferencyjne pozwalają na zorganizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych i szkoleń. Willa Sewer to wspaniałe miejsce na spotkanie się z potencjalnymi partnerami i omówienie współpracy, a także na zorganizowanie integracji dla znajomych pracy.

Szkolenia i spotkania biznesowe

Willa Sewer i kemping to idealne miejsce, które pozwoli na zarówno na stworzenie odpowiednich warunków do omówienia wszelkiego rodzaju umów i warunków współpracy, jak i zorganizowania kursów dla podwładnych. Jednocześnie, wyjazd może być połączony z aktywnym zwiedzaniem okolicy – nasza wypożyczalnia rowerów pozwoli na odpoczęcie po negocjacjach czy kursie i spędzenie idealnego popołudnia na łonie natury i odkrywaniu uroków Beskidów.

Usługi transportowe

W ramach naszych propozycji dla firm, proponujemy również usługi transportowe. Możliwe jest zorganizowanie przewozu, co z pewnością pomoże w dotarciu do naszej Willi Sewer!

Zapraszamy do organizowania zebrań i kursów pracowniczych w salach konferencyjnych w Beskidach!

TOP
Translate »